«Ақ ханым» атты шахматтан біліктілік турнирінде "COSMO" мектебінің оқушылары жеңіске жетті

1-4 сынып оқушылары арасында өткен «Ақ ханым» квалификациялық турнирінде "COSMO" мектебі жүз пайыз табысқа жетті! Жарқын жеңімпаздар арасынан Максим Шихов, Ясмин Тимурқызы және Иван Гомаюнов тиісінше бірінші, екінші және үшінші орындарды иеленіп, лайықты түрде көзге түсті. Және бұл барлық жетістіктер емес!

4-разрядты медаль мен сертификат жеңімпаздарға ғана емес, жарыстарда жоғары нәтижеге қол жеткізген оқушыларға да бұйырды. Никита Лесовиченко, Милана Шаева және Амина Демисенова шахматтан 4-ші орынға көтеріліп, керемет өнер көрсетті.

Сонымен қатар,"COSMO" мектебі келесі оқу жылында 4-3 сынып оқушыларынан тұратын жеке шахмат командасын құруды жоспарлап отыр. Бұл команда ашық жарыстарда мектеп атын шығарып қана қоймай, барлық қатысамын деушілерге мектепішілік турнирлер мен жарыстар ұйымдастырады.

Осылайша, "Cosmo School" оқушыларының шахматтағы жетістіктері қуантып, жаңа жетістіктерге шабыттандырады. Біз бұл жарқын және талантты команданың дамуын қадағалаймыз!

"Cosmo School" оқушыларын іріктеу турниріндегі тамаша өнерлерімен құттықтаймыз!